Про КП "Градпроект"

Комунальне підприємство “Градпроект” успішно працює у будівельній сфері з 1994 року.

Ми спеціалізуємось на виконанні проектних, проектно-вишукувальних, топографо-геодезичних,     землевпорядних робіт та виконуємо функції оператора зі справляння плати за тимчасове користування місцями розміщення реклами

Надаємо своїм клієнтам багатопрофільне консультування з питань оформлення документів, отримання дозволів та погоджень, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією.

В основу успіху роботи підприємства закладено – професіоналізм, довіра замовників, відповідальність та індивідуальний підхід до вирішення усіх завдань  клієнтів.

КП «Градпроект» виконує роботи із землеустрою, топографо-геодезичні та картографічні роботи. Всі роботи виконуються сертифікованими інженерами-землевпорядниками, інженерами-геодезистами, які здатні відповідально, якісно і швидко, виконати будь-яку роботу, пов’язану із землевпорядкуванням та геодезичними вишукуваннями.

Відділ муніципального кадастру спеціалізується на оформленні земельних ділянок у власність і користування громадянам та юридичним особам.

Серед наших замовників такі крупні підприємства, як КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя», КП «Водоканал», Державний Запорізький Національний Університет, Департамент освіти і науки Запорізької міської ради, ДЮСШ «Україна», ДП «Український державний центр радіочастот», ВАТ «Запоріжкокс», ВАТ «Запоріжвогнетрив», ЗАТ «Запорізький автомобільний завод» та інші державні, комунальні і приватні підприємства.