Виконавча зйомка підземних комунікацій

Зйомка підземних комунікацій класифікується як виконавча і топографічна. В процесі будівельних робіт найчастіше використовується виконавча зйомка, єдина умова при вимірювальних роботах - це відкрита траншея. Головна задача такої зйомки - дослідження інженерних комунікацій, пошук розміщення підземних мереж. До того, як засипати траншею, геодезисту потрібно зафіксувати всі колодязі, поворотні кути мережі, та всі точки, в яких труба змінює свій діаметр, або починаються нові відгалуження в лінії. Треба звернути увагу, що для кожної окремої комунікації є свої вимоги до зйомки, тому це зможе виконати тільки досвідчений спеціаліст.

На зйомці ви побачите нанесену в координатах нову трубу з точними прив'язками її до жорстких контурів на місцевосі. Тільки за допомогою точних геодезичних вимірів, моливо отримати результат.

Головна умова- проведення зйомки до закопування траншеї! Коли труба зарита, вже через 2 тижні слідів майже не знайти. Якщо металеву трубу можливо відшукати трасошукачем, то пластикову трубу ніякий прилад вже не знайде.

Окремим важливим пунктом зйомки підземних мереж є висотна інформація труби в колодязі. Висотні відмітки, наприклад,  в самопливної каналізації це основа іі роботи ( щоб вона текла).

Приклад роботи:

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми з радістю надамо вам додаткову інформацію!
тел.
 239-73-08